Шановні мешканці Великоплосківської громади!

Дата: 25.03.2022 08:43

Місяць триває жорстока війна з країною, яка заявляє про спасіння українців, але насправді рушить міста і села та вбиває мирне населення.

За офіційною інформацією, протягом місяця від цього "спасіння" загинули 128 українських діточок, багато дітей залишились сиротами.
В регіонах, де ведуться жорстокі бої, продовжують від "спасіння" вмирати люди...

На даний час на територію нашої громади до багатьох домогосподарств прибули та перебувають дорослі та діти з інших населених пунктів, здебільшого це одесити.
Також в громаді знаходяться переміщені особи з інших регіонів.

Наразі всі прибувші - це діти, онуки, родичі або знайомі власників домівок, але може статися, що до громади звернуться переселенці, які не мають тут родичів або друзів...
Розміщення таких осіб в школах та дитсадочках не є можливим, а гуртожитків, готелів та інших комунальних споруд на території немає.

Варіантом розміщення переселенців можуть стати будинки мешканців готових надати прихисток.
Жителі громади, які бажають зробити цей благородний жест, можуть звернутись до сільської ради або до старостів в округах та заявити про таке бажання.

Дякуємо за розуміння. Разом ми сильніші!