Легалізація зайнятості

Дата: 22.02.2022 15:06

Легалізація зайнятості

Шановні роботодавці!

Нагадуємо, що офіційне працевлаштування – обов’язок роботодавця, а використання незадекларованої праці – грубе порушення чинного законодавства, за яке передбачено штраф.

Без перебільшення, лише офіційно оформлена робота є гарантією соціального захисту найманих працівників, а для вас – запорукою процвітання бізнесу!

Переваги офіційного працевлаштування для роботодавців:

• офіційно працевлаштовані працівники – це згуртований, злагоджений колектив із постійних, надійних, творчих та ініціативних людей, в якому всі працюючі спрямовуватимуть зусилля на покращення кінцевого результату роботи і збільшення прибутків;
  • гарантія матеріальної відповідальності працівника, праця якого передбачає обслуговування грошових, товарно-матеріальних цінностей та інші;
  • трудова дисципліна;
  • можливість відстоювати свої законні інтереси у судовому порядку.

Подбайте про своїх працівників та про їх майбутнє! Не наражайте свій бізнес на штрафи, оформлюйте трудові відносини з найманими працівниками належним чином!