Афганістан. Дорогами пам'яті.

Дата: 15.02.2022 16:15

15 лютого до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав в Тростянецькому старостинському окрузі провели пам'ятну годину ''Афганістан. Дорогами пам'яті''. На захід були запрошені ветерани-інтернаціоналісти Великоплоськівської громади. Також були присутні Великоплосківський сільський голова Батурін І.М. та головні спеціалісти Великоплосківської громади.

Ми засвідчуємо свою глибоку шану та повагу вашій мужності та самовідданій праці нашим землякам – афганцям: Аксьонову Павлу Івановичу, Привалову Павлу Єгоровичу, Перстньову Михайлу Васильовичу, Воронцову Віктору Антоновичу, Трубіну Леоніду Павловичу.

Низький уклін та вічна пам'ять нині покійним нашим землякам, які відстоювали свободу і незалежність братніх народів - Гуслякову Павлу Ігнатовичу, Василихі Михайлу Івановичу, Іванову В’ячеславу Григоровичу, Карбашеву Олексію Васильовичу.

В глибокій жалобі схиляємо голову перед пам’яттю тих, хто загинув.

З вдячністю звертаємося до тих, хто живе поряд з нами.

Від усього серця бажаємо вам і вашим родинам здоров’я, родинного затишку та добра, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра.