Шановні воїни-інтернаціоналісти! Дякуємо вам за вашу мужність та відданість!

Дата: 15.02.2022 15:57

Шановні воїни-інтернаціоналісти!

Дякуємо вам за вашу мужність та відданість!

Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні.

Нехай цей день стане символом спокою, мирного життя та дружби, вічного братерства і солідарності народів!
     Від усього серця бажаємо вам і вашим родинам здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру та добра.

У День вшанування учасників бойових дій на території інших держав в усіх населених пунктах Великоплосківської громади відбулися тематичні урочисті та поминальні заходи:

- воїни-інтернаціоналісти  зустрілися з побратимами, рідними, друзями;

- вшановано пам'ять тих, хто закінчивши свій земний шлях, у тому числі і наші земляки – Павло Кітаєв та Сергій Улітко, не повернулися живими виконуючи інтернаціональний обов’язок в Афганістані;

- встановлено кошики квітів від  жителів громади до пам’ятників та братських могил загиблим у Великій Вітчизняній війні;

- ветеранам-інтернаціоналістам та їх рідним вручено подарунки.

З повагою, від імені мешканців громади Великоплосківський сільський голова
Іван БАТУРІН.