Шкода від куріння алкоголізму та наркоманії.

Дата: 11.02.2022 19:02

На жаль, з кожним роком все більше поширюються серед молоді різні шкідливі звички. Це  перш за все наркоманія, алкоголізм та куріння. Рік від року «молодшає» наркоманія, нав’язлива телевізійна реклама закликає до пивного алкоголізму, вкладає у голови підлітків думку, що той, хто курить - успішна і сучасна людина. Не буде перебільшенням, якщо ми скажемо, що кінцевим результатом сучасного розвитку став стрес. Сьогодні людина постійно шукає найкоротших шляхів до досягнення своїх цілей, і тому для подолання психологічних стресів, внутрішньої напруженості деякі вдаються до допомоги психотропних засобів. Ці засоби створюють ілюзорне почуття благополуччя. У цей час багато хто випробовує кризу самоствердження. Вони використовують паління, алкоголь чи навіть наркотики, щоб виглядати у своїх очах і очах інших зрілими людьми або  вони небезпечніші, ніж повільна отрута .  Кожен підліток за роки до досягнення повноліття переглядає по телевізору в середньому  75 000 сцен, в яких фігурує випивка. Складається враження, що телевізійні рекламні герої не мислять життя без склянки спиртного, а ми часто наслідуємо героїв, яких нам нав'язують засоби масової інформації.   Для того, щоб уберегти молодь від шкідливих звичок, проводиться Виховна година в  закладах освіти та культури .Така година відбулась у  Великоплосківському  будинку культури в якій взяли участь вихованці різного віку. Усі дуже уважно слухали та брали участь у міркуваннях ,та вели активний діалог між собою, після чого переглянули відео- проект про шкоду куріння алкоголізму та наркоманії.