« Світова павутина»

Дата: 08.02.2022 13:59

8 лютого2022 року у світі відзначаєтья День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

Інтернет став невід'ємною частиною нашого життя: хочеш щось придбати не виходячи з будинку, подивитись цікавий фільм, зв'язатися з близькими в любій частині світу, познайомитись з новими людьми, почитати найсвіжіші новини або ж освоїти нову професію - все це море можливостей надає нам «світова павутина»

Працівники КЗ «Публічна бібліотека Великоплосківської сільської ради» та будинку культури провели з користувачами Інтернет-центру консультації з метою поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді, а також і для дорослих користувачів.

#SID2022 та  #SaferInternetDay, #ДеньБезпечногоІнтернету