A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

Допомога для здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім'ї

Дата: 31.01.2022 10:13
Кількість переглядів: 223

ЕКОНОМІЧНА САМОСТІЙНІСТЬ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИХ СІМЕЙ

     З 1 січня 2022 року непрацюючим членам малозабезпечених сімей, які зареєстровані як безробітні,  держава пропонує отримати фінансову допомогу на започаткування власної справи, а також,  за необхідності, безкоштовне навчання.                     
     Розмір фінансової допомоги не може перевищувати 15 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому приймається рішення про її надання (на початок 2022 року - 97500 грн).                         
     Допомога є безвідсотковою, але поворотною - її необхідно буде повернути через три роки підприємницької діяльності. 
     При цьому сума, що повертатиметься, буде зменшена на розмір сполучених за три роки податків та єдиного соціального внеску.              
     Порядок надання допомоги затверджено урядовою постановою від 21 квітня 2021 року №397 "Деякі питання сприяння економічній самостійності малозабезпечених сімей".  
       Для отримання фінансової допомоги особа, яка виявила бажання провадити підприємницьку діяльність подає:
- заяву про надання фінансової допомоги за формою; 
- довідку для надання фізичним особам відомостей про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінально-процесуальним законодавством. 
   Така довідка не подається, якщо центром зайнятості за наявності технічної можливості відомості про особу отримано шляхом інформаційної взаємодії з єдиною інформаційною системою МВС;
-бізнес-план.
     Заява подається особою до служби зайнятості або за наявності технічної можливості через Єдиний державний веб-портал електронних послуг.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень