“Разом для найкращого Інтернету”.

Дата: 07.02.2022 11:23

Шановні користувачі!

8 лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю. Центр кращого Інтернету представляє Національний комітет Дня безпечного Інтернету в Україні.

Для того, щоб дізнатися, як День безпечного Інтернету відзначається в світі та Україні слідкуйте за хештегами  #SID2022 та #SaferInternetDay, #ДеньБезпечногоІнтернету у соціальних мережах.

Запрошуємо прийняти участь у заході і висвітлювати свої заходи із безпеки онлайн.