Дата: 24.01.2022 11:57

Державне свято День Соборності України учні Тростянецького ЗЗСО відзначили урочисто та патріотично. Для дітей початкових класів та учнів 6-го, і 8-го класу нашої школи були проведені тематичні уроки національно-патріотичного спрямування: «Україна в єдності сила» у 6-класі «Єднання заради Незалежності» у 8-класі.

Також діти намалювали яскраві газети, приурочені до Дня Соборності. А щоб підкреслити значення свята, одягнулися у вишивані сорочки. Проте кульмінацією святкування стало проведення флеш-мобу: «Живий ланцюг єднання». На шкільному дворі учні молодших класів створили символічних голубів, а учні старшої школи, тримаючи державний прапор створили нерозривний, символічний ланцюг єдності, щоб відчути дух дружби, свободи і гордості за свою державу.