Виховний захід "Ми - це Україна"

Дата: 22.01.2022 18:06

21 січня з нагоди 103 -ї річниці від підписання Акта Злуки та Дня Соборності України в Великоплосківському СБК було проведено виховний захід «Ми – це Україна». Вихованці Будинку культури під керівництвом художнього керівника Кудрявцевої Т.О. та бібліотекарів Чернігівської Л.І, Єждіна О.О. акцентували увагу на історичних подіях   пов’язаних з національним державотворенням, значимості державотворчих традицій УНР і української держави.  Важливо було підкреслити важливість єднання українського суспільства, наголосили, що Соборність, в контексті сьогодення – не лише визначний акт минулого, а й завдання сьогодення: створення єдиного, щасливого майбутнього.

По закінченню заходу учні вшанували пам’ять борців за незалежність України біля пам’ятника загиблим воїнам у Другій світовій війні.