Святкували і дивували у Новий рік

Дата: 02.01.2022 11:11

Напередодні Нового року працівники закладів культури привітали жителів громади з новорічними святами.  Проведено конкурсні програми та маленькі театралізовані постанови для дітей та дорослих.  Дуже сподобалась «Новорічна лотерея» для жителів с. Великоплоске . Лунали улюблені новорічні пісні, Дід Мороз веселив жартівливими віршами та Снігуронька запрошувала до хороводу.  На заходах було нагороджено учасників конкурсу «Новорічна ілюмінація» та відмічено активних учасників художньої самодіяльності. Новий рік – улюблене свято для всіх мешканців громади. Новий рік – це очікування дива і чарівних подій у своєму житті. Бажаємо здійснення всіх бажань і мрій. Хай всім щастить у Новому 2022 році!