З Новим роком!

Дата: 31.12.2021 10:15

Дорогі мешканці Великоплосківської громади!

Напередодні Нового року та Різдва Христова, передусім, дякую всім мешканцям, друзям, всім добрим людям -  хто протягом 2021 року брав участь у житті та розвитку громади!

Закликаю й надалі у Новому 2022 році зберігати взятий темп та позитивний настрій!

В останні часи року, що минає, прийнято підбивати підсумки та будувати плани на рік наступний, який за лічені хвилини стане на поріг.

2021-й приніс чимало добрих справ, але тільки завдяки єдності, порозумінню та спільній меті ми досягли вагомих результатів і, незважаючи на труднощі, рухаємося вперед.

У Новий 2022 рік наша громада вступає з новими сподіваннями на краще. Чи збудуться ці сподівання - залежить, передусім, від кожного з нас - від нашої відповідальності, життєвої позиції, розуму, гідності, щоденної кропіткої праці.

Шановні мешканці, друзі, гості Великоплосківської громади! Від щирого серця вітаю вас зі світлими і радісними святами, які об'єднують у собі і наше дитинство, і наше сьогодення, і мріїї про майбутнє - Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай Новий 2022 рік для всіх буде успішним, багатим на добрі справи і нові задуми!

Нехай в усіх домівках та сім'ях  панують любов, достаток, злагода та тепло, рідні та близькі люди ніколи не розлучаються, а справжні друзі завжди надають руку допомоги та підтримки!

Нехай Господь Бог оберігає кожного, надсилає сили та енергію, допомагає у розвитку та єднанні!

З повагою

Великоплосківський сільський голова                                         Іван БАТУРІН