Вітаємо з новорічними святами

Дата: 31.12.2021 10:13

Ось і завершилося святкування Нового року у Великоплосківському ЗЗСО. За вимогами карантинних умов свята проводилися у кожному класі окремо і саме  класні керівники та вихователі створили святкову атмосферу для своїх учнів. Хочеться висловити щиру дяку голові Великоплосківської сільської ради Батуріну Івану Максимовичу та начальнику Великоплосківського відділу освіти  Великоплосківської сільської ради Ярочкіну Володимиру Юрійовичу за чудові  новорічні подарунки нашим дітям. Вітаємо з прийдешніми новорічними святами і бажаємо миру та щастя кожній родині!