Вітаємо учасників художньої самодіяльності закладів культури з Новорічними святами!

Дата: 30.12.2021 10:39

2021 рік був насичений подіями, новими підходами і перемогами в наданні культурних послуг населенню громади. Але наші юні артисти і керівники художньої самодіяльності не відступилися і активно продовжували творити нові захоплюючі номери і дивувати глядачів. Вихованці Великоплосківського будинку культури зайняли призові місця у всеукраїнському конкурсі «Жінок оспівую красу» та обласному багатожанровому фестивалі «В гостях у Миколая». Прийняли участь вихованці кожного Будинку культури громади у конкурсі громадного рівня «Україна очима молоді», фестивалі народної творчості «Купальські роси», прийняли участь у святкових концертах до Дня Конституції України, 30-річчя Дня незалежності України, Дня перемоги над нацизмом, Міжнародного жіночого дня, Дня працівників сільського господарства, новорічних свят.

Завідувачі сільських Будинків культури зробили все можливе, щоб проводити культурно-мистецькі заходи он-лайн і оф-лайн. Новий рік несе з собою подарунки і радість. Талановиті діти громади отримали подарункові набори солодощів і висловлюють щиру подяку Великоплосківському сільському голові Батуріну І.М., секретарю Великоплосківської сільської ради Шлюшкіну С.Л. і депутатському корпусу Великоплосківської ОТГ за солодкі подарунки. Бажаємо всім здоров'я, творчих успіхів і натхнення.

З повагою відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму.