Вітаємо з народженням маленьких див!

Дата: 29.12.2021 12:46

Народження дитини – це прекрасна подія та  велика радість життя для сім'ї, Великоплосківської громади, а також для всієї Батьківщини. На початку 2021 року Програмою «Щаслива дитина – успішна родина» у місцевому бюджеті Великоплосківської сільської ради передбачено кошти на придбання «Пакунку малюка» при народженні дитини в сумі 20,0 тис. грн. з розрахунку 500,00 грн. на одну дитину. Впродовж 2021 року на території Великоплосківської громади народилися 39 громадян, з них 19 дівчат. Кожну сім’ю з новонародженими нашої територіальної громади Служба у справах дітей Великоплосківської сільської ради разом з Комісією з питань захисту прав дитини привітали пам’ятними подарунками та грамотами.

Бажаємо родинам миру і достатку, світлого щастя, батькам любові і розуміння, а дітям міцного здоров’я, щасливої долі і веселого дитинства!