Діти пільгових категорій відвідали новорічні заходи у Одеському Національному Академічному театрі опери та балету.

Дата: 25.12.2021 14:20

Фото без опису24.12.2021 року, о 12.00 години 7 дітей пільгових категорій Великоплосківської громади відвідали виставу, присвячену новорічним святам в Одеському Національному Академічному театрі опери та балету. Діти відчули радісну атмосферу свята переглянувши виставу з елементами танцювально-балетних, пісенних номерів та взяли участь у новорічних вікторинах. По завершенню заходу діти отримали новорічні подарунки від Одеської обласної державної адміністрації. Ця подія стала можлива завдяки ініціативи голови Одеської обласної державної адміністрації та Програмі підтримки та забезпечення прав дітей «Щаслива дитина – успішна родина» на 2021-2022 роки, затвердженої рішенням сесії  Великоплосківської сільської ради №63-VIII від 24.12.2020 року.

Нехай Різдвяна зоря об’єднає усіх нас та благословляє наші помисли, слова і діла. В ці дні звідусіль летять вітання до рідних домівок від рідних та близьких, навстіж відкриті ворота кожної оселі в очікуванні добра, щастя, міцного здоров’я, оберегом горять на святковому столі вогні – так було з прадавніх часів і буде завжди, поки живуть в серцях почуття великої родини, любові до ближнього, єднання і злагоди. Тож хай об’єднаються в році новому всі добрі починання і звершення заради майбутнього нашої рідної громади та Батьківщини України! Нехай в кожен дім прийдуть мир, щастя та благополуччя!

З наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим!