Підсумки I етапу Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» виставці-акції «Ялинка»

Дата: 24.12.2021 08:15

З  29 листопада по 19 грудня 2021 року  проведено виставку — акцію

«Ялинка» - І етап Всеукраїнських конкурсів: «Новорічна композиція», «Український сувенір»  на базі Великоплосківського будинку культури. Найкращі роботи  учнів закладів освіти громади з декоративно-прикладного мистецтва було надіслано до Одеського гуманітарного центру позашкільної освіти для того, щоб взяти участь у  II етапі.

Вітаємо переможців I етапу Всеукраїнського  конкурсу «Новорічна композиція»  виставці-акції «Ялинка»

Іванову Даріну  ученицю 5 класу Слов’яносербського ЗЗСО

Вакарчук Анну ученицю 6-А класу Великоплосківського ЗЗСО

Фото без описуБурак Вікторію ученицю 3 класу Великоплосківського ЗЗСО

Фото без описуФото без описуЛампіга Валерію ученицю 2 класу Великоплосківського ЗЗСО

Колєснікова Вадима учня 4 класу Великоплосківського ЗЗСО

Фото без описуФото без описуКудрявцева Максима учня 4  класу Великоплосківського ЗЗСО

Привалову Тетяну ученицю 7 класу Великоплосківського ЗЗСО

Вітаємо учасників виставки, які посіли II та III місця. Всім призером вручено грамоти і солодкі призи.  Дякуємо всім учасникам нашої виставки за талановиті, неперевершені витвори  декоративно-прикладного мистецтва. Будемо чекати ваших нових композицій та робіт.  З новорічними святами, наші юні таланти!