Вклеювання фотокартки до паспорта громадянина України (по досягненню 25- і 45-річного віку) у ЦНАП ВЕЛИКОПЛОСКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ!

Дата: 09.12.2021 15:05

Рішенням Великоплосківської сільської ради від 07.12.2021 № 586-VIII були внесені зміни до переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Великоплосківської сільської ради та додано: Вклеювання до паспорту громадянина України (зразка 1994 року) фотокартки при досягненні 25- і 45-річного віку.

Підстави для отримання послуги: Досягнення 25- або 45-річного віку.

Як отримати послугу:  звернутися до Центру надання адміністративних послуг Великоплосківської сільської ради.

Хто може звернутися: фізична особа (представник).

Документи, що необхідно надати для отримання послуги:

•  Заява про вклеювання фотокартки
  •  Дві фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см із зображенням, яке відповідає досягнутому особою віку
  • Паспорт громадянина України зразка 1994 року
  • Документи, що містять фотозображення особи
  • Документ, що підтверджує повноваження представника (у разі звернення через уповноваженого представника)
  • Документ, що посвідчує особу представника (у разі подання заяви представником особи)

Умови і випадки надання

Заявник або його опікун/піклувальник по досягненню відповідного віку протягом місяця для одержання адміністративної послуги звертається до територіального органу ДМС/ЦНАП за зареєстрованим місцем проживання особи, а у разі якщо місце проживання особи не зареєстровано - до територіального підрозділу ДМС або ЦНАП за адресою останнього зареєстрованого місця проживання або за місцем фактичного проживання в Україні.

Строк та вартість надання послуги

Послуга надається безоплатно, строк надання – 5 робочих днів.

У разі необхідності строк вклеювання фотокартки продовжується не більше ніж на 30 календарних днів

Акти законодавства, що регулюють надання послуги: