З Днем місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2021 08:05

Шановні депутати,   працівники апарату  Великоплосківсської сільської ради,
ветерани місцевого самоврядування!

Прийміть найщиріші вітання з   професійним святом — Днем місцевого самоврядування! У сучасному суспільстві, в умовах впровадження реальних реформ, органи місцевого самоврядування покликані сприяти розв’язанню життєво важливих проблем місцевого та державного значення. Саме місцеве самоврядування   покликане створювати умови для реалізації громадських і приватних інтересів, налагоджувати зв’язки між громадою та владою і   спільними зусиллями будувати Українську державу. З нагоди професійного свята висловлюємо  вдячність апарату сільської  ради, депутатському корпусу за  відповідальність і підтримку,  компетентність, активну громадянську позицію у справі розбудови Великоплосківської об’єднаної територіальної громади.

Від щирого серця бажаємо вам здоров`я, достатку і добробуту, миру і злагоди, витримки і віри. Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають усім нам  сили та наснаги.

Виконавчий комітет Великоплосківської сільської ради