На Одещині «Автомагістраль-Південь» продовжує реалізацію проєкту в межах поточного середнього ремонту траси Т-16-15 «Великоплоске — Новопетрівка — Цебрикове — Знам'янка — Березівка»

Дата: 03.12.2021 14:18

Відновлення автошляху вийшло на новий етап – розпочато влаштування шару основи зі щебенево-піщаної суміші, обробленої комплексним в’яжучим, та вирівнюючого шару покриття із крупнозернистого асфальтобетону.

Для забезпечення високої якості робіт з влаштування асфальтобетонного покриття використовуємо перевантажувач асфальтобетону Vogele MT3000-2 offset.

Ремонт траси ми розпочали на початку листопада на відрізку км 0+000 – км 14+000 від пункту пропуску Великоплоске на кордоні з Молдовою в напрямку села Новопетрівка загальною протяжністю 14 км.

За цей час було виконано видалення чагарників та дрібнолісся, а також зняття рослинного шару ґрунту.

На даний момент дорожні бригади компанії паралельно виконують наступні роботи:

• влаштування ровиків поширення;

• влаштування основи зі щебенево-піщаної суміші, обробленої комплексним в’яжучим;

• влаштування вирівнюючого шару із крупнозернистого асфальтобетону.

ПРОЄКТ ТАКОЖ ПЕРЕДБАЧАЄ:

• влаштування верхнього шару із дрібнозернистого асфальтобетону;

• влаштування прикрайкових лотків та водоскидів;

• відновлення водопропускних труб;

• влаштування тротуарів;

• облаштування автобусних зупинок

• влаштування з’їздів та примикань;

• укріплення узбіччя;

• влаштування освітлення;

• встановлення бар'єрного огородження;

• встановлення дорожніх знаків;

• нанесення дорожньої розмітки.

ЧИСЕЛЬНІСТЬ КОМАНДИ:

• 60 працівників;

• 40 одиниць спецтехніки.

ЗАВЕРШЕННЯ РОБІТ:

• 2022 рік.

Також звертаємо увагу на встановлені тимчасові дорожні знаки та необхідність дотримання правил дорожнього руху. Будь ласка, дбайте про власну безпеку та безпеку інших.

ДОВІДКОВО:

Траса Т-16-15 – автомобільний шлях територіального значення в Одеській області. Проходить територією Роздільнянського та Березівського районів. Загальна протяжність траси складає 118,6 км.

Будуємо Україну разом!