Всеукраїнська акція ,, 16 днів проти насильства".

Дата: 30.11.2021 13:03

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуВсеукраїнська акція ,, 16 днів проти насильства". Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція ,, 16 днів проти насильства". Мета акції -- привернути увагу суспільства до проблем подолання насильства у сім'ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

У 8 класі Тростянецького ЗЗСО пройшла профілактична акція ,, Синя стрічка -- проти насильства ". Відомо, що синя стрічка символізує синці на дитячому тілі та водночас синій колір служить постійним нагадуванням про те, що необхідно боротися з насильством.

Будь-які прояви насильства над людиною є порушенням її прав. Тож обов'язком кожного з нас є формування нової свідомості людей щодо нетерпимого ставлення до будь-якого прояву насильства.Фото без опису