1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Дата: 01.12.2021 12:50

Надія є і в тих, у кого більше нічого немає.»

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Тростянецький СБК разом з Тростянецькою бібліотекою-філією  провели  міні –лекція «СНІД: знати, щоб жити»,  з учнями Тростянецької ЗЗСО, яка включала інформацію про страшну чуму ХХІ століття,. Діти пройнялися даною проблемою, самостійно виготовили стрічки солідарності .

Народна мудрість твердить:  » Здоров’я – найвище благо». І лише духовно і фізично сильна та здорова особистість може увійти в сучасний напружений ритм життя, здобути відповідні знання, допомогти собі й навколишнім, стати корисною для суспільства. Тож бережіть себе і будьте здорові.

Кожна людина повинна до кінця усвідомлювати всю небезпеку, яку несе СНІД. І зробити все можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких від цієї страшної інфекції, бо СНІД може увійти практично в кожен дім, кожну сім’ю. Нагадаємо ще раз про особисті запобіжні кроки щодо ураження СНІДом: здоровий спосіб життя, чистота у взаєминах — найкращі методи профілактики СНІДу.