70 років з дня народження Назарію Яремчуку

Дата: 30.11.2021 11:58

30  листопада 2021 року  виповнюється  70 років  з дня народження великого співака НАЗАРІЯ ЯРЕМЧУКА.

30 листопада 1951 року  – в селі Рівня Чернівецької області народився  Назарій Яремчук, співак.

Був четвертою дитиною у співочій родині. Батько співав у церковному хорі, мати – грала у Вижницькому народному театрі й мала гарний голос.
З другої спроби вступив на географічний факультет Чернівецького університету. Також 1988-го закінчив Київський інститут культури.  Був солістом вокально-інструментального ансамблю “Смерічка” Чернівецької філармонії.
Визнання і популярність Яремчуку принесли пісні “Червона рута” і “Водограй” Володимира  Івасюка. За виконання цих пісень ансамбль “Смерічка” та його солісти Яремчук і Зінкевич були удостоєні звання лауреатів Всесоюзного конкурсу “Алло, ми шукаємо таланти”, а також “Пісня року-71/72”.

Життя Яремчука обірвалося, коли він був у зеніті слави: участь у різноманітних конкурсах, виступи за кордоном, народне визнання таланту і держані титули та нагороди.
30 червня 1995-го Назарій Яремчук помер від раку. Поховали його у Чернівцях