Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

ЗА ІНІЦІАТИВИ ПРЕЗИДЕНТА, З 1 ЖОВТНЯ ДЛЯ 80% УКРАЇНСЬКИХ СІМЕЙ УРЯДОМ ЗНИЖЕНО ТАРИФ НА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ

Дата: 07.10.2021 01:39
Кількість переглядів: 810

Фото без опису

Готовність об’єктів інфраструктури до опалювального сезону загалом по країні становить понад 90%, а деякі міста готові практично на 100%. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні Уряду.

«У підземних сховищах накопичено 18,8 млрд кубічних метрів газу, що більше показників 2017 та 2018 років. Коштів для подальшої закупівлі блакитного палива абсолютно достатньо. Тарифи залишатимуться стабільними, а програма субсидій буде збільшена», — наголосив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр доручив Міністру енергетики Герману Галущенку звернути увагу на належне виконання завдань із підготовки до сталого проходження осінньо-зимового періоду й щоденно інформувати суспільство про стан підготовки та інші питання.

Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький зазначив, що напередодні старту опалювального сезону перевірив готовність одеських енергетиків до роботи в осінньо-зимовий період.

«За ініціативи Президента, з 1 жовтня для 80% українських сімей Урядом знижено тариф на електроенергію. Він становитиме 1 гривню 44 копійки  за кВт-год. Така ціна встановлена для побутових споживачів, які споживають до 250 кВт-год на місяць. На сьогодні електропостачанням в Одеській області займається компанія ДТЕК Одеські електромережі. Нещодавно я перевірив стан готовності об’єктів їх інфраструктури, то ж переконаний, що енергетики забезпечать стале енергопостачання в осінньо-зимовий період» – сказав Сергій Гриневецький.

 

Джерело: https://oda.odessa.gov.ua/za-inicziatyvy-prezydenta-z-1-zhovtnya-dlya-80-ukrayinskyh-simej-uryadom-znyzheno-taryf-na-elektroenergiyu/


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень