НА ОДЕЩИНІ, В РАМКАХ “ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА”, БУДУЮТЬ ЯСКРАВІ, КОМФОРТНІ, СУЧАСНІ ДИТЯЧІ САДКИ

Дата: 04.11.2021 00:43

Програма «Велике будівництво» допомагає модернізувати інфраструктуру в Україні, а також з її допомогою вже створено додатково близько 200 тисяч робочих місць.

Це вкрай важливо для держави, а особливо в період пандемії коронавірусу, переконаний Президент України Володимир Зеленський.

«Я повністю підтримує Президента в цьому напрямку, адже  «Велике Будівництво» в Одеській області охоплює все нові і нові сфери. Ця програма Президента змінює підходи. Адже її основне завдання – завершувати об’єкти і вводити їх якісно в експлуатацію, а не залишати після себе довгобуди. Приклад тому, будівництво сучасних модернізованих дитячих садочків в районах області. Адже комфортні та доступні умови для дошкільного навчання та виховання найменших мешканців громади – в пріоритеті керівництва області» – говорить голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький.

В рамках «Великого Будівництва»,  триває реконструкція дитячого садка «Сонечко» в селі Іллінка, Одеського району.

Джерело: https://oda.odessa.gov.ua/na-odeshhyni-v-ramkah-velykogo-budivnycztva-buduyut-yaskravi-komfortni-suchasni-dytyachi-sadky-3/