Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

Хто такий консультатнт роботодавця?

Дата: 20.10.2021 00:16
Кількість переглядів: 258

Фото без опису

?Основне призначення консультанта роботодавця полягає у розширенні підходів до надання послуг роботодавцям з урахуванням специфіки його підприємницької діяльності, а також у скороченні терміну укомплектування вакансій.

?Як це виглядає на практиці?

?За кожним роботодавцем закріплено окремого консультанта, який володіє детальною інформацією щодо діяльності підприємства, його поточної та перспективної потреби у кадрах тощо. Такий підхід допомагає сформувати результативні напрями подальшої співпраці між службою зайнятості та роботодавцем. Адже служба володіє найбільшою базою шукачів роботи та безробітних, які розподілені на профільні групи, що сприяє оперативному підбору потрібних роботодавцю фахівців.

?Крім того, саме консультант має можливість здійснити підготовку або підвищення кваліфікації кадрів під індивідуальне замовлення роботодавця, зокрема, в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, які орієнтовані на навчання дорослого населення та оснащені сучасним обладнанням.

?Таким чином роботодавцям надаються спеціалізовані послуги, що враховують особливості та потреби кожного окремого підприємства.

?До речі, роботодавці можуть отримувати онлайн послуги в особистому кабінеті на вебсторінці Одеського обласного центру зайнятості https://ode.dcz.gov.ua/


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень