16-КІЛОМЕТРОВА ДІЛЯНКА АВТОШЛЯХУ Р-33 НА ОДЕЩИНІ ВЖЕ ГОТОВА

Дата: 17.12.2020 18:20

У 2020 році в рамках програми Велике будівництво ремонтується 77 км дороги Р-33 Турбів – Гайсин – Балта – Велика Михайлівка - /М-16/. На 16 кілометрах від с. Кошарки до смт Захарівка роботи фінішували. Це одна з 7 ділянок автошляху Р-33, які охопило Велике будівництво. У наступному році ремонт буде продовжено.

Які ще напрямки державних доріг Одещини з новим покриттям?

• Завершили ремонт Р-55 Одеса – Вознесенськ – Новий Буг у межах Одеської області – 33 км.
  • Відремонтовано загальною протяжністю 40 км доріг до моря: Т-16-10 Приморське – Жовтий Яр – Татарбунари, Т-16-47 Кароліно-Бугаз – Грибівка – Санжійка, М-27 Одеса – Чорноморськ.
  • Відремонтовано 2 ділянки дороги Т-16-27 КПП “Серпневе” – Тарутине – Арциз – Сарата. Усього 31 км. У наступному році заплановано завершити ремонт цієї дороги повністю.

Велися активні ремонтні роботи на двох мостах-довгобудах:

У цьому році на мосту через Хаджибейський лиман відремонтовано правий проїзд. У 2021 році заплановано завершити роботи з капітального ремонту лівого проїзду та відкрити рух автотранспорту по шести смугах руху.

Зведено насип на під’їздах до мосту через Сухий лиман, який розташований на автомобільній дорозі М-27 Одеса – Чорноморськ. Завершення об’єкта заплановано у червні 2021 року.

Джерело: https://bigbud.kmu.gov.ua/news/16-kilometrova-dilyanka-avtoshlyakhu-r-33-na-odeshchini-vzhe-gotova