A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

ЧЛЕНИ КОНГРЕСУ МІСЦЕВИХ ТА РЕГІОНАЛЬНИХ ВЛАД ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ ЗАСЛУХАЛИ МІНІСТРА ІНФРАСТРУКТУРИ, ЯКИЙ РОЗПОВІВ ПРО РОЗВИТОК ПОРТІВ ТА ПОРТОВОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ В РАМКАХ ПРОГРАМИ «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»

Дата: 29.10.2021 18:06
Кількість переглядів: 300

На засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад, який відбувся в Одесі, члени конгресу при Президентові, заслухали Міністра інфраструктури України Олександра Кубракова, який розповів про розвиток портів та портової інфраструктури в рамках програми «Велике Будівництво».

За словами міністра, у грудні цього року порти Херсон та Ольвія будуть остаточно передані в концесію. Триває підготовка документації для концесії порту Чорноморськ, Бердянського та Ізмаїльського портів і пасажирського комплексу Одеського порту. Концесійні конкурси щодо них очікуються у першому півріччі 2022 року.

Також триває підготовка до приватизації Миколаївського морського торговельного порту та Одеського морського торговельного порту.

Крім того, за словами міністра, до Фонду держмайна передано ще три порти, і один з них – Морський торговельний порт Усть-Дунайськ – може бути приватизований ще до кінця цього року.

«Залишаємо у державній власності порт Південний, розвиваємо його. Він у цьому році в першому кварталі був збитковий, а зараз він суперприбутковий і має на рахунку понад мільярд гривень. І ми вже розпочинаємо розвиток двох важливих напрямків – це новий термінал експортних вантажів і будівництво комплексу вагоноперекидача, що збільшить пропускну здатність цього порту», – розповів Олександр Кубраков.

У відповідь Президент зауважив, що розвивати напрямок портової інфраструктури дуже важливо для України.

Він також привітав Адміністрацію морських портів України з успішним фінансовим результатом порту Південний.

«Наш державний порт Південний зі щорічної збитковості перейшов на прибутковий формат. Упевнений, такими самими темпами й потужними кроками Міністерство буде розвивати й інші порти», – сказав Володимир Зеленський.

 

Джерело: https://oda.odessa.gov.ua/chleny-kongresu-misczevyh-ta-regionalnyh-vlad-pry-prezydentovi-zasluhaly-ministra-infrastruktury-yakyj-rozpoviv-pro-rozvytok-portiv-ta-portovoyi-infrastruktury-v-ramkah-programy-velyke-budivnyc/


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень