Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

В РАМКАХ ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ БУДУЮТЬ 16 ОБ’ЄКТІВ

Дата: 07.07.2021 17:29
Кількість переглядів: 235

Заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Підгайний, на брифінгу для представників засобів масової інформації, повідомив про реалізацію програми Президента України «Велике будівництво».

Фото без опису

«Обласною державною адміністрацією сформований перелік з 16 проєктів (5 шкіл, 5 садочків, 4 стадіона, 1 проєкт культури, 1 басейн), які будуть реалізовані по Одеській області. Перелік сформований виходячи з реальних можливостей фінансового ресурсу місцевих та державного бюджетів» – сказав Сергій Підгайний.

Фото без опису

За його інформацією, 9 об’єктів, з 16, фінансуються за кошти ДФРР.

Загальний обсяг коштів – 563,2 млн грн, з них: ДФРР – 194,9 млн грн, обласний бюджет – 114,3 млн грн, місцеві бюджети – 177,5 млн грн та кошти державного бюджету (Міносвіти та надзвичайна кредитна програма для відновлення України – 76,5 млн грн.

Фото без опису

«На разі тривають роботи- на 12 об’єктах. Тендерна процедура проводиться по 3 об’єктах. Виготовлено та затверджено ПКД – 1 об’єкт, це – басейн. І тепер очікується фінансування на проведення капітального ремонту» – відзначив Заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Підгайний.

Фото без опису

Нагадаємо, що Президент України Володимир Зеленський наголошує, що програма «Велике будівництво» допомагає модернізувати інфраструктуру в країні та створює додаткові робочі місця, що особливо важливо під час пандемії коронавірусу.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень