A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

В РАМКАХ ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ БУДУЮТЬ 16 ОБ’ЄКТІВ

Дата: 07.07.2021 17:29
Кількість переглядів: 172

Заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Підгайний, на брифінгу для представників засобів масової інформації, повідомив про реалізацію програми Президента України «Велике будівництво».

«Обласною державною адміністрацією сформований перелік з 16 проєктів (5 шкіл, 5 садочків, 4 стадіона, 1 проєкт культури, 1 басейн), які будуть реалізовані по Одеській області. Перелік сформований виходячи з реальних можливостей фінансового ресурсу місцевих та державного бюджетів» – сказав Сергій Підгайний.

За його інформацією, 9 об’єктів, з 16, фінансуються за кошти ДФРР.

Загальний обсяг коштів – 563,2 млн грн, з них: ДФРР – 194,9 млн грн, обласний бюджет – 114,3 млн грн, місцеві бюджети – 177,5 млн грн та кошти державного бюджету (Міносвіти та надзвичайна кредитна програма для відновлення України – 76,5 млн грн.

«На разі тривають роботи- на 12 об’єктах. Тендерна процедура проводиться по 3 об’єктах. Виготовлено та затверджено ПКД – 1 об’єкт, це – басейн. І тепер очікується фінансування на проведення капітального ремонту» – відзначив Заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Підгайний.

Нагадаємо, що Президент України Володимир Зеленський наголошує, що програма «Велике будівництво» допомагає модернізувати інфраструктуру в країні та створює додаткові робочі місця, що особливо важливо під час пандемії коронавірусу.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень