День гідності та свободи

Дата: 22.11.2021 17:21

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави.

У Слов’яносербському ЗЗСО було проведено ряд заходів: «З Україною в серці», «День гідності та свободи», «Україна – гідна Свободи», тренінгове заняття – дискусія  «Що для мене означають слова гідність та свобода».
Ці заходи були спрямовані на виховання патріотизму, гордості за свій народ. Сподіваємося, що підростаюче покоління буде рівнятись на героїв і намагатиметься стати справжніми патріотами своєї країни, боротися за її честь, волю і незалежність.