Урочисті заходи до Дня української писемності та мови у Новосавицькому ЗЗСО

Дата: 12.11.2021 16:04

Мова – надбання предків, наше багатство. Про це ми повинні пам’ятати кожного дня, а особливо – в День української писемності та мови.

Сьогодні в Новосавицькому ЗЗСО панував святковий настрій. Діти нашого закладу разом з учителькою української мови підготували урочисту лінійку. Розповіли про красу та багатство мови, декламували вірші, співали пісень.Також стартував Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика. Крім того, за традицією в цей день транслювався Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, до написання якого долучилися учні та вчителі. Бережімо рідну мову!

До Дня української писемності та мови було проведено фотоквест

#Ялюблюукраїнськумову

Активними учасниками стали учні 4 класу, також долучилися семикласники!!! Дякуємо за вашу креативність та винахідливість!