ДІЯ.ПІДПИС

Дата: 05.11.2021 08:53

У ДІЇ кожен громадянин України можете підписати документ за допомогою електронного підпису.

Зверніть увагу, що зміст вашого документа нікуди не передається. Він залишається у браузері, тому конфіденційність не може бути порушена.

Використання електронних документів дозволено законодавством України, тому запрошуємо вас до нашого сервісу.

Щоб підписати документ, вам необхідно мати електронний підпис.

Ви можете отримати електронний підпис:

1. У кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг з переліку

2. В особистому кабінеті «Приват24» або у відділенні банку — для клієнтів ПриватБанку послуга безкоштовна.

3. У інформаційно-довідковому департаменті Державної податкової служби, Міністерстві внутрішніх справ України  — безкоштовно.

Тож як підписати документ онлайн?

1. Перейдіть за посиланням.

2. Виберіть тип носія особистого ключа, введіть пароль та натисніть «Зчитати ключ».

3. Виберіть документ для підписання та натисніть «Продовжити».

4. Перевірте назву документа та натисніть «Підписати файл».

Все готово! Зберігання підписаного документа розпочнеться автоматично. Якщо цього не сталося, натисніть кнопку «Зберегти файл».