Проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібіліотек

Дата: 30.10.2021 12:31

Фото без опису  Кожного року наш заклад долучається до проведення  Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек. Цей рік не став виключенням. У 2021 році Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек проходив під гаслом «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності». Місячник проходив з 01 по 30 жовтня.

Головна мета Всеукраїнського місячника – сприяння поглибленню   пізнавального інтересу учнів до рідного краю як складової України, виховання  у них поваги і шанобливого ставлення до історико-культурної спадщини,  пробудженню почуття національної свідомості, любові та поваги до своєї  Батьківщини.

У Слов’яносербському ЗЗСО було проведено ряд заходів, пов’язаних з краєзнавством, краєзнавчою роботою:

• оформлення виставки «Мій рідний край, моя земля»;
  • історичний екскурс «Село моє - історія жива» (3-4 класи);
  • літературно – мистецька подорож «Мої земляки» (5-7 класи);
  • краєзнавча година «Стежками рідного краю» (8-9 класи).

Також учні прийняли участь у краєзнавчому  конкурсі «Мій рідний край – моя історія жива»  у таких номінаціях:

- декламування поетичних творів місцевих авторів.  Іванова Даріна – учениця 5 класу читає вірш Антона Михайлевського «Україна».  Старенко Карина – учениця 7 класу читає вірш Анатолія Глущака «Повернення»;

- презентація особистого дослідження краєзнавчого характеру (підготувала презентацію «Невідомий подвиг: перший в світі танковий таран» Кльофас Світлана – учениця  6 класу).

Вірш Антона Михайлевського «Україна». Читає Іванова Даріна – учениця 5 класу

Вірш Анатолія Глущака «Повернення».Читає Старенко Карина – учениця 7 класу

Презентація «Невідомий подвиг: перший в світі танковий таран»