Не давай булінгу шанс!

Дата: 01.10.2021 21:16

Фото без опису  З метою забезпечення прав, свобод та інтересів молоді, формування у здобувачів освіти здатності протистояти булінгу та запобігання насильству в учнівському середовищі з 27 по 30 вересня у Слов’яносербському ЗЗСО пройшов Тиждень протидії булінгу, у рамках якого було проведено ряд просвітницько-профілактичних заходів. Для учнів початкової школи класними керівниками проведено ранкову зустріч «Мій день, мої вчинки», вправу «Паперовий чоловічок», урок-квест «Зупинимо булінг разом». Практичний психолог разом з класними керівниками 5-9 класів та педагогом-організатором провели круглий стіл «Шкільний булінг та методи боротьби з ним», ігри для розвитку емоційного інтелекту «Скажи булінгу НІ!» , урок-квест «Не давай булінгу шанс!». Соціальним педагогом проведено анкетування серед учнів «Булінг у школі» та тренінг для вчителів «Булінг».