Тростянецький ЗЗСО долучився до відзначення Дня захисника та захисниць України

Дата: 14.10.2021 18:31

Вітаємо з Днем захисника  і захисниць України та Днем українського козацтва!

Тростянеціький БК  спільно зі школою  провели свято. Захід урочисто розпочався з вітання і історичних фактів існування козацької держави. Було проведено серед учнів  вікторину та  опитування "Як я знаю історію України". Всі діти активно прийняли участь у всіх конкурсах, були й спортивні змагання. Веселі естафети та змагання пройшли під керівництвом вчителя фізичної культури Полякова О.К. А ще козачата по традиції козацтва поїли каши. Всі учасники заходу дуже задоволені, отримали гарній настрій, дружні посмішки і нові враження. Будемо продовжувати козацькі традиції, бо ми патріоти своєї країни.