«Ми майбутні герої»

Дата: 13.10.2021 12:02

До Дня українського козацтва та Дня захисника України, що відзначаються в Україні 14 жовтня працівники КЗ «Публічна бібліотека Великоплосківської сільської ради» організували і провели цикл заходів «Слава козацька». У бібліотеці оформлена книжково-ілюстративна виставка «Слава козацька вічно жива», де представлена література присвячена захисникам Вітчизни і розповідає про героїчне минуле та сучасне українського війська.

Захід пройшов жваво і весело, активними були і козаки, і маленькі козачки.  Гості свята завзято обговорювали січові порядки, відповідали на запитання вікторини та розгадували загадки на кмітливість. А конкурсна частина свята змусила юнаків добряче попрацювати: дві команди змагалися у силі та  спритності, а за підсумками результатів перемогла дружба.