«Золотий вік»

Дата: 11.10.2021 11:59

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. Багато щирих, ніжних слів у цей день почули  досвідчені, мудрі люди «Золотого віку».  Звучали зворушливі рядки української лірики про людську осінь, яка як і природа, буває різною.  Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої  частини суспільства.

Працівниками бібліотеки були проведені різноманітні  заходи: вікторини, лотереї та конкурси.

У залі панувала радісна і весела атмосфера. Завершилась зустріч дружнім чаюванням з маленькими подарунками та веселим настроєм.