Подяка нашим землякам за допомогу.

Дата: 06.10.2021 14:57

Ось і пройшов місяць начального року. За цей період вже відбулося безліч подій у житті дітей - нові знайомства, нові знання, нові пригоди. Яскравою стрічкою у житті школи  відзначилась допомога Соловйової Павліни Пилипівни, яка щорічно дарує для учнів школи одяг. У цьому році це були вишиваночки, жилетки, сарафани.  Одягли дівчат  1-7 класів  незалежно від  фінансового становища батьків та соціального статусу дитини. Керувалися лише принципом – чи  підійшов розмір.  І ми щиро вдячні Вам, Павлино Пилипівно, за радість у дитячих очах!
 Також хочеться висловити щиру подяку Остафійчук Ользі Сергіївні за  те, що допомогла одягти тих, кому ця допомога була необхідна.
  Хочеться побажати вам, шановні,   безмежного здоров’я, хай щастить у роботі та благополуччя вдома. Нехай ваш шлях буде завжди освітлений усмішками дітей, яких сьогодні ви зробили щасливими!