Зустріч з директором Великомихайлівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості населення Антоніною Дикуненко

Дата: 01.10.2021 08:19

30 вересня 2021 року  за ініціативи начальника Роздільнянського  районного сектору № 1 філії Центру пробації в Одеській області Інни Терлецької відбулася робоча зустріч з директором Великомихайлівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості населення Антоніною Дикуненко.

Працевлаштування має важливе значення для соціальної адаптації засуджених, які звільнилися з місць позбавлення або обмеження волі, соціальної підтримки осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

Учасники заходу обговорили нові підходи до співпраці у сфері ресоціалізації засуджених, розглянули питання інформування осіб, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі та осіб, які готуються до звільнення, про ринок праці та можливості отримання професії, проведення ярмарок вакансій та інше.

Антоніна Дикуненко наголосила, що дана категорія осіб може звернутися до центру зайнятості за допомогою та  безкоштовно отримати повний комплекс соціальних послуг, передбачених законодавством про зайнятість населення.  Фахівцями служби зайнятості буде забезпечено індивідуальний підхід  та гарантоване відповідальне ставлення до осіб, даної категорії.