Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

Працевлаштування

Дата: 30.09.2021 14:15
Кількість переглядів: 286

Фото без опису

      Світлана Беген  після закінчення  Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського  працювала  медичною сестрою у районній лікарні. Коли вона залишилася без роботи - відразу зареєструвалася у Великомихайлівській районній філії Одеського обласного центру зайнятості, адже вірила, що саме служба зайнятості допоможе  їй  знайти роботу та реалізуватися в професійному плані.  Після проведеного профілювання та профдіагностичного тестування  було виявлено, що Світлана Миронівна має здібності до ведення бізнесу.                                                                 

      У липні 2021 року безробітна була направлена  до Одеського центру ПТО ДСЗ, де  пройшла професійне навчання за напрямком "Підприємницька діяльність у сфері малого бізнесу", вдало захистила бізнес–план  та  отримала одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації безробітними підприємницької  діяльності.

        Напрямок  діяльності Світлани – лікувальний масаж, тому в жителів Великомихайлівки з’явилась  прекрасна можливість завітати до масажного кабінету просто у своєму місті.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень