День вчителя

Дата: 01.10.2021 16:24

Щорічно у першу неділю жовтня ми відзначаємо День вчителя. Ось і сьогодні освітянська родина Великоплосківського ЗЗСО відзначає це професійне свято.

Учні 11 класу на чолі із класним керівником Сорокіним Олександром Петровичем та педагогом - організатором Кожановою Оленою Миколаївною підготували святковий концерт. Велика дяка Карповій Інні Іванівні, яка допомогла прикрасити актову залу.

І ось... Зала наповнюється вчителями, вчителями - пенсіонерами, гостями нашого свята. Зі сцени лунає урок для вчителів.

Привітати колектив завітав вокально - інтрументальний ансамбль на чолі із Семидєтновою Іриною Федорівною, які підготували нам чудові музичні композиції.

До привітань долучилися і шановні гості( випускники нашої школи) - голова Великоплосківської сільської ради Батурін Іван Максимович, методист відділу освіти Великоплосківської сільської ради з питань культури Труханова Ірина Павлівна, які нагородили почесними грамотами вчителів.

Також до свята приєдналися депутат Одеської обласної ради Дерев'янко Микола Миколайович та його незмінна помічниця , Вчитель з великої літери Толмачевська Тетяна Семенівна. Вони презентували книгу про Великоплосківську школу, подарували її кожному вчителю та нагородили вчителів почесними грамотами .

Шановні, ми дуже вдячні вам за привітання і гарний настрій. За те, що цей радісний і світлий день ви розділили з нами!