30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек

Дата: 30.09.2021 08:54

Дорогі бібліотекарі та просто поціновувачі літератури, вітаємо вас з Днем бібліотек. Завдяки цим установам зв’язок між людиною і книгою все ще живий, хоча його і витісняють сучасні технології. Бажаємо, щоб все більше людей відвідувало читальні зали і заводили абонементні картки в бібліотеках. Підтримуйте вітчизняних авторів і знайомтеся із зарубіжними. Пам’ятайте, що книга — найкращий співрозмовник, порадник і друг.

Бібліотекар – хранитель книжкового храму. Ви бережете знання, накопичені століттями. У ваших картотеках ми можемо знайти стародавні книги. Дозвольте від усього серця привітати Вас зі святом. Нехай веселим, світлим і повним буде все Ваше життя. Ніколи не сумуйте, не падайте духом. Нехай Вами обрана дорога буде прямою і чистою, нехай робота приносить тільки натхнення. Щастя, миру, добра і усмішок Вам. Хай ангел береже Вас, нехай у Вашій родині завжди буде порядок і затишок.