Великоплосківська сільська рада закупила спортивний інвентар для навчальних закладів громади.

Дата: 28.09.2021 10:12

Ініціатор проекту Іван БАТУРІН говорить про те, що сьогодні попри заяви держави про підтримку фізичної культури і спорту регіони загалом, а особливо сільські школи в принципі забули, що таке закупівля спортивного інвентарю, спортивної форми тощо. Багато вчителів фізкультури нарікають, що сучасна молодь провадить малорухливий спосіб життя. Мовляв, більшість вільного часу юнаки та дівчата просиджують перед екранами комп’ютерів. І ось на початку цього навчального року до «Олімпійського тижня» навчальні заклади громади отримали:  баскетбольні, волейбольні і футбольні м'ячі, сітки баскетбольні і волейбольні і багато іншого спортивного інвентарю. Вибирали не найдешевші, а середньої ціни і якості.

Відділ освіти, керівники закладів освіти, вчителі та діти, висловлюють подяку усьому депутатському корпусу та голові сільської ради Батуріну І.М..