Хай буде МИР на всій Землі!

Дата: 21.09.2021 16:16

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. З нагоди Дня миру у нашому закладі пройшли тематичні заходи. День розпочався флешмобом «Я голосую за мир». Протягом дня був проведений конкурс малюнків на асфальті «Ми за мир!» Класними керівниками проведено години спілкування, ранкові зустрічі "Голуб Миру", уроки - квести "Хай буде мир у всьому світі!", інформаційні хвилинки "Хочемо, щоб усі жили в мирі". У шкільній бібліотеці організована книжкова виставка " Діти України за мир" та вправа " Галявина миру».

Школярі висловлювали побажання миру та злагоди і закликали всіх людей: «Вчіться робити добро людям і творити добро на Землі. Живіть у мирі та злагоді!».