«Мир на землі – радість у родині»

Дата: 21.09.2021 14:08

21 вересня, коли всі люди Землі відзначають Міжнародний день миру, КЗ «Публічна бібліотека Великоплосківської сільської ради»  запросила  учнів 4 класу Великоплосківського ЗЗСО разом з класним керівником  Соколовою Н. П. на годину миру «Мир на землі – радість у родині»

Бібліотекарі  розповіли дітям історію виникнення цього свята, про символ міжнародної солідарності всіх людей світу «Дзвін миру», який було відлито з тих монет, які пожертвували діти всіх континентів.

На заході, діти у  віршах  прочитали свої побажання, які на своїх крилах принесли голуби Миру: щоб вони мали можливість спокійно вчитися, втілювати в життя свої мрії, за мир, любов, спокій у своїх родинах та мирне небо над нашою рідною Україною, тому, що з маленького миру – в собі самому, в класі, родині, державі – починається й великий та благодатний мир на нашій планеті.

Нехай усі ми навчимося розуміти і поважати одне – одного та жити в злагоді заради збереження миру на всій Землі.