19 травня відбувся матч між командами села Великоплоске та смт. Велика Михайлівка.

Дата: 19.09.2021 17:40

Гра відбулася у рамках відкритого «Кубку» Великомихайлівської ТГ з футболу 2021 року серед дорослих команд. Захід було проведено на центральному стадіоні села Великоплоске. Вітальними словами зустріч відкрив голова Великоплосківської сільської ради Батурін Іван Максимович, вручив гравцям нашої команди нову спортивну форму та інвентар, а також наголосив на важливості підтримки здорового способу життя та побажав учасникам спортивного заходу гарного настрою та перемоги.

Футбольний поєдинок закінчився перемогою команди села Великоплоске з рахунком 4-2. Голами відзначились: Сорокін О., Маік Б.(2), Тимощук П..

Гравці команди щиро вдячні всім, хто допоміг команді взяти участь у турнірі. Окрема подяка голові Великоплосківської сільської ради Батуріну І.М. та всьому депутатському корпусу за придбання нової футбольної форми для гравців нашої команди!