Засідання комісії з питань захисту прав дитини Великоплосківської сільської ради від 31 серпня 2021 року

Дата: 02.09.2021 16:05

31.08.2021 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Великоплосківської сільської ради.

Розглядалися питання:

1. Розгляд двох питань про проведення профілактично-роз’яснювальної бесіди з батьками про неналежне виконання батьківських обов’язків.

2. Про надання дозволу на влаштування  двох дітей на цілодобове перебування та навчання до закладів, які здійснюють інституційний догляд і виховання.

В ході розгляду питань з батьками дітей, які опинились у складних життєвих обставинах було проведено профілактично-роз’яснювальні бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків.

В результаті обговорення питань про надання дозволу було прийнято рішення  влаштувати двох неповнолітніх дітей, які мають особливі освітні потреби до державних закладів, які здійснюють інституційний догляд і виховання.