БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «ПОДАРУЙ ДИТИНІ РАДІСТЬ»

Дата: 01.09.2021 15:54

Ось і розпочато 2021/2022 навчальний рік. Прийшов перший день осені, який нагадав нам, що незабаром на вулиці похолодає. А в нашому суспільстві є ті, кому найбільше потрібна наша підтримка...

Служба у справах дітей Великоплосківської сільської ради проводить першу благодійну акцію «Подаруй дитині радість», з 1 вересня по 30 вересня 2021 року, присвячену початку навчального року, та до "Дня усиновлення" основною метою якої є зменшення витрат батьків, опікунів або піклувальників на придбання канцелярського та шкільного приладдя, одягу або взуття для дітей з соціально незахищених категорій: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з інвалідністю, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей.

В акції можуть прийняти участь усі небайдужі — благодійні, громадські, релігійні організації, установи та підприємства різних форм власності, фізичні особи.

Бажаючі допомогти канцелярським та шкільним приладдям, теплим, спортивним або іншим одягом або взуттям, засобами гігієни можуть звертатися за адресою:

* Для мешканців с. Великоплоске: приміщення Великоплосківської сільської ради      (тел. 0991074150 Світлана)

* Для мешканців Тростянецького старостинського округу приміщення сільської ради (тел.0951828170 Ганна)

*  Для мешканців Слов’яносербського старостинського округу приміщення сільської ради (тел.0951564486 Ірина)

* Для мешканців Новосавицького старостинського округу приміщення сільської ради (тел. 0666999762 Людмила)

Діти чекають на вашу допомогу!