Великоплосківська громада  відмітила 30-у річницю незалежності України.

Дата: 26.08.2021 12:52

До свята готувалися всі колективи художньої самодіяльності будинків культури і жителі с. Новосавицьке  Концертні святкові програми за участю учасників художньої самодіяльності пройшли 23.08.2021 року в с. Великоплоске, с. Слов’яносербка.Урочисте  свято  було проведено 24.08.2021 року в Новосавицькому старостинському окрузі. З високою відповідальністю готовилися прийняти гостей староста округу Орлова Людмила Анатоліївна та її  дружня команда- працівники закладів культури, Новосавицького ЗЗСО, сільської ради. На свято були запрошені представники влади, депутати, керівники підприємств  і жителі громади.

24.08.2021 рівно о 10.00 на території будинку культури с. Новосавицьке розпочалося урочисто свято, присвячене 30-ї річниці незалежності України. Завітали на свято представники влади і жителі громади .Великоплосківський сільський голова Батурін Іван Максимович привітав всіх присутніх зі святом з побажаннями успіхів, миру, злагоди, добробуту всім родинам та виконав почесну місію – вручення грамот визначним діячам нашої громади в різних галузях діяльності. Почесною грамотою одеської державної адміністрації нагороджено: Будковську Валентину Андріївну(директор Слов’яносербського ЗЗСО), Привалова Григорія Даниловича( працівник ТОВ «Топаз»), Батуріна Івана Максимовича( Великоплосківський сільський голова). Грамотою Великоплосківської сільської ради нагороджено: Шемянську Світлану Олексіївну – ветерана праці, жительки      с.   Слов’яносербка, Барабаш Аркадія Петровича – головного агронома ТОВ ім. Войкова ,     жителя с.        Тростянець; Скавроніка Володимира Миколайовича – вчителя  історії Новосавицького ЗЗСО, письменника, ветерана праці, жителя с. Новосавицьке, Небогатова Віктора Савелійовича – ветерана праці, жителя с.Великоплоске.

Були підведені підсумки успіхів нашої громади по благоустрою територій кожного населеного пункту, а саме зайняті призові місця с. Слов’яносербка (1 місце у 2018 році) та с. Великоплоске (2 місце у 2021 році) заступником сільського голови Ярочкіним В.Ю.

Дуже сподобалось глядачам пісенні композиції,танцювальні номери  від художньої самодіяльності будинків культури та пісенні і танцювальні флешмоби та «смачна» лотерея. Разом співали, танцювали, шуткували та смакували як велика родина.

Після святкового концерту всіх присутніх було запрошено до пригощання. Смачна шурпа та картопля, теплі усмішки та побажання очікувала всіх гостей свята. Дякуємо хлібосольним савичанам за гостинність та чудове свято в лиці старости Новосавицького округу Орлової Л.А. Дякуємо творчим керівникам  художньої самодіяльності НовосавицькогоБК, Слов'яносербського БК, Великоплосківського БК, Тростянецького БК, народним колективам громади за майстерні номери. Дякуємо всім глядачам за бурні оплески та пілтримку. Дякуємо  всім добрим, чуйним людям у допомозі організації свята. Бажаємо всім здоров'я, добробуту, миру та нових творчих здобутків.

Фото без описуФото без опису