Інформаційний семінар із загальних питань зайнятості

Дата: 19.08.2021 09:24

17 серпня 2021 року у Великомихайлівській районній філії відбувся черговий  інформаційний семінар із загальних питань зайнятості. Мета заходу: ознайомити учасників із сучасним комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, перевагам легальної зайнятості, ризиками нелегальної зайнятості та нелегальної трудової міграції, гендерними аспектами на ринку праці. На семінарі розглядалися такі питання: основні послуги державної служби зайнятості та сучасні підходи до їх отримання, права та обов'язки безробітних, електронні сервіси державної служби зайнятості, запобігання дискримінації та гендерній нерівності при працевлаштуванні на роботу, загрози нелегальної трудової міграції, стан регіонального ринку праці. Учасники семінару мали змогу поставити запитання та отримати на них вичерпні відповіді.

«Працевлаштування – як результат вдалої співбесіди!»

18.08.2021 р. у  Великомихайлівській районній філії Одеського обласного центру зайнятості  відбувся  тренінг  на тему :  «Підготовка  до співбесіди з роботодавцем».   Основна мета заходу – практична підготовка безробітних до співбесіди з роботодавцями: поведінка під час співбесіди, типові питання та відповіді, які обговорюються з роботодавцем, прийоми підвищення ефективності ділового спілкування та опанування методами ефективної самопрезентації на етапі пошуку роботи. В ході тренінгу, кожен учасник поставив кар’єрну ціль, зрозумів, яким шляхом її можна досягнути, змоделював свою презентацію, як фахівця, свої вміння та навички, свої компетенції.